У Франківську знову проведуть фестиваль «Квадрат Курбаса»

 • Цієї неділі, 20 червня, у центрі Івано-Франківська проведуть IV сезон культурно-розважального фестивалю “Квадрат Курбаса”.

  Про це говорили сьогодні, 16 червня, на пресконференції. Євген Казаков, один із засновників заходу, каже, що фестиваль відновлюють після пандемії.

  «Подія буде знаковою, адже це своєрідне повернення до нормального життя, відпочинок від напруження», – розповідає організатор.

  У день проведення фестивалю організатори обіцяють виступ танцювального колективу під барабанний супровід. Також атмосферу свята забезпечуватимуть франківські музиканти. Батьки можуть приходити на фестиваль разом із малечею, бо діятиме дитяча зона з аніматорами.

  Анна Гойсан, також одна з організаторів фестивалю каже, загалом, цього сезону, обіцяють провести щонайменше п‘ять «Квадратів Курбаса». Кількість залежатиме від епідеміологічної ситуації.

  Довідково: простір в центрі Франківська під назвою «Квадрат Курбаса» зародився 2017-го року. Це культурне, розважальне, соціальне дійство, яке відбувається просто неба на вулиці Леся Курбаса. Мета проєкту – показати, що Франківськ є самобутнім і цікавим містом, яке вміє дивувати креативними подіями.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!