У Галичі влаштували флешмоб та представили кандидата від “Голосу” Володимира Гергелюка

Сьогодні, 14 червня, в Галичі за участю лідера «ГОЛОСу» відбувся флешмоб “Голос Давнього Галича – на підтримку справжніх змін”.

У заході взяв участь лідер «Голосу», музикант та громадський діяч Святослав Вакарчук.

«Партія «Голос» бачить своїм ключовим завданням повернення справедливості. Мене і вас болить питання збереження державності, мови, своєї культурної національної ідентичності. Я пишаюсь, що я несу українську мову, українську культуру у світ. Я проти тих, які ставлять на прапор збереження всього українського, а вночі дерибанять бюджет. Хіба патріотизм ставити на посади людей, які розкрадають країну, а потім казати, що це заважають вороги? Вони підривають основи нашої державності не менше, ніж ті вороги, які розривають нашу країну на Сході», – наголосив Святослав Вакарчук.

На його думку, для того, щоб виграти війну з зовнішнім агресором мало мати лозунги, щирих добровольців. Людям потрібна сильна країна, армія, сильна економіка, без олігархів.

“Більшість країни сподівається, що кінець епохи бідності ось-ось настане. Але він настане тільки тоді, коли ми будемо контролювати, пропонувати конкретні рішення, заставляти їх виконувати, і саме в цьому я бачу роль партії «Голос» в парламенті. Я вірю в нашу команду, я підбирав особисто основних людей в цій команді, нам під силу, тому що ми не просто нові обличчя – в нашій команді професіонали. Це люди, які добре знають, що робити в економіці, як добре б працювало право, які реформи зробити в освіті. Партія «Голос» – це не просто нові обличчя, це люди з новою філософією, з новими принципами, знаннями, з розумінням, що робити далі, а головне – це люди нової політики. Старій політиці місце в історії» , – каже лідер «Голосу».

Також Святослав Вакарчук представив Володимира Гергелюка – кандидата по 84 виборчому окрузі (Тисменицький, Тлумацький, Галицький райони, села Івано-Франківської міської ради).

Приватний підприємець, громадський діяч, засновник інвестиційної онлайн-платформи “Інвестор для громади”, координатор ініціативної групи проти будівництва ГЕС на Дністрі #saveDnister_fromHPP увійшов в топ-40 національного телепроєкту “Нові лідери” 1 сезону.

«Прийшов час справжніх змін і ми разом готові брати на себе відповідальність та бути їх рушіями. Нам всім набридло бути просто спостерігачами. Ми виросли разом з Україною, ми разом змужніли. Тепер ми прагнемо, щоб Україна була успішною. Я твердо переконаний, що прийшов наш захід і ми зробимо все для того, щоб нам не було соромно за нашу країну. Проїжджаючи через Галич, де наші предки заклали міцний фундамент нашої державності, або стоячи на березі Дністра, милуючись недоторканою природою Дністровського каньйону, я заряджаюсь від рідної землі та отримую наснагу для руху вперед до справжніх змін в країні. Я маю багато ідей та задумів щодо розвитку Галича. І планую за Вашої підтримки їх реалізувати» – зазначив в своєму виступі Володимир Гергелюк.

Учасники свята організували флешмоб: утворили по контуру «живий» логотип «Голосу», а опісля разом заспівали культову українську пісню «Червона рута» та вигукували гасла: «Голос Давнього Галича – на підтримку справжніх змін!!!» та «Слава Україні!».

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!