У Гошівському монастирі відбулись ювілейні святкування

 • 10 вересня владики Синоду єпископів УГКЦ відслужили Архиєрейську Божественну літургію на Ясній горі у Гошівському монастирі Чину святого Йосафата.
  Проща відбулася з нагоди святкувань 400-літнього ювілею Василіанського чину св. Йосафата і 380-х роковин з дня смерті владики Йосифа Велямина Рутського, митрополита Київського.

  Спільну молитву очолив Отець і Глава Української Греко-католицької церкви Блаженніший Святослав. На святі чисельно зібралися ченці василіани та паломники з різних куточків України. Літургію супроводжував Національний заслужений академічний народний хор України імені Григорія Верьовки.

  Спільно з парафіянами храму та паломниками в урочистій молитві взяли участь заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Пасічняк, голови Долинської райдержадміністрації Юрій Мазур та Долинської районної ради Іван Данилів, посадовці міських, районних і обласних рад.

  З нагоди історичного ювілею для сотень прочан з Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської, Закарпатської областей здійснили відпуст.

  Після літургії та молитви за Україну «Боже, великий, єдиний» Національний заслужений академічний народний хор України імені Григорія Верьовки дав концерт з кількома духовними та патріотичними піснями. До програми долучився чоловічий монаший хор «Deisis» із Василіянського інституту філософсько-богословських студій ім. митрополита Йосифа Велямина Рутського та о. Вітольд Левицький.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!