У Івано-Франківську розповіли, чи будуть піднімати тарифи на воду

Сьогодні, 21 серпня, в Івано-Франківському відбулося відкрите обговорення щодо встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення у 2019 році.

Нагадаємо, що в Івано-Франківську переглядають тарифи на водопостачання. За словами головного інженера КП «Івано-Франківськводоекотехпром» Миколи Вабіщевича, зміни пов’язані зі здорожчанням електроенергії. Так, вартість водопостачання може зрости на 20%.

“Тариф пропонуємо збільшити в районі двох складових. Наразі водопостачання 6, 58 гривень без ПДВ, у планах на 2019 рік водопостачання може бути 9, 35 грн. На водовідведення зараз – 8,11 гривень, у плані збільшити до 11.50 гривень. Остаточне рішення чи відбудеться збільшення має прийняти Національна комісія в Києві”, – розповідає заступник головного інженера КП” Івано-Франківськ Водоекотехпром” Іван Палімон.

Водночас, погодинну подачу водопостачання підприємство не розглядає.

На сьогодні загальна заборгованість перед підприємством складає близько 40 мільйонів гривень по місту Івано-Франківськ, а також включно з такими селами як Крихівці, Вовчинці та Угорники, також місто Тисмениця. Уже є певні будинки, які відключили від водопостачання через заборгованість, наприклад у мікрорайоні Пасічна.

Головними причинами зростання тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення є зростання мінімальної заробітної плати, а також зростання ціни на електроенергію.

Нагадаємо, у Богородчанах ремонтують систему водовідведення.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!