У Калуші чоловік побив дружину кулаками й лопатою

 • Калуський міськрайонний суд Івано-Франківської області притягнув до кримінальної відповідальності чоловіка, який побив дружину лопатою.

  У судовому засіданні суд встановив, що обвинувачений вчинив конфлікт зі своєю дружиною під час якого побив її дерев’яною лопатою, пише “Галицький кореспондент“.

  Після цього лопата розломилася навпіл. Тоді чоловік завдав потерпілій удар кулаком у щелепу та один удар кулаком правої руки у ніс, в результаті чого причинив потерпілій тілесні ушкодження у вигляді закритого перелому носа та синців.

  У судовому засіданні чоловік просив суд суворо не карати, а жінка просила не позбавляти його волі. Потерпіла вказала, що жодних претензій до обвинуваченого не має, вони примирились, просила не позбавляти волі.

  Суд вивчивши матеріали справи дійшов до висновку, що вина обвинуваченого у вчиненому ним кримінальному правопорушенні доведена повністю, а його дії слід кваліфікувати як умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження, тобто умисне ушкодження, яке не є небезпечним для життя і не потягло за собою наслідків, передбачених у статті 121 Кримінального Кодексу, але таке, що спричинило тривалий розлад здоров’я.

  Тож суд визнав винним чоловіка та призначив йому покарання 1 рік позбавлення волі. Однак звільнив від відбування покарання з випробуванням та встановив йому іспитовий строк 1 рік.

  До теми: прикарпатця засудили на місяць за домашнє насильство

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!