У Калуші думають, що робити із просіданням землі над гірничими виробками

  • 27 січня у Калуші відбулась нарада робочої групи для напрацювання переліку першочергових дій, спрямованих на вирішення екологічних проблем Калуського гірничопромислового району.

    У нараді взяли участь міський голова, перший заступник міського голови, передставники Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, ДУ «Державний науково-дослідний проектний інститут основної хімії» та управління з питань надзвичайних ситуацій Калуської міської ради.

    Під час наради розглянули пропозиції першочергових заходів із вирішення екологічних проблем Калуського гірничопромислового району та визначення їх вартості.

    Учасники обговорили  питання проведення у 2021 році екологічного моніторингу на території Калуської міської територіальної громади з метою прогнозування просідання земної поверхні над відпрацьованими шахтними пустотами рудників «Калуш», «Голинь», «Ново-Голинь», визначення ризиків для житлових будинків та прогнозування процесів просідання земної поверхні.

  • Нагадаємо, у Кропивнику неподалік осель на землях сільськогосподарського призначення, які частково обробляються, на довжині орієнтовно 250-300 м відбулося просідання грунту з порогом 30 см.

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!