У Калуші нарахували 90 матерів-героїнь

З нагоди Дня матері і Міжнародного дня сім’ї «Калуш ФМ» дізналося, скільки в Калуші є матерів-героїнь та багатодітних родин.

За словами спеціаліста І категорії з питань сім’ї управління сім’ї, молоді, фізкультури і спорту Калуської міськради Аліни Бігун, на обліку в управлінні перебуває 415 багатодітних сімей, де є троє і більше неповнолітніх осіб. Загалом у цих родинах виховується 1338 дітей. Найбільша багатодітна сім’я нараховує дев’ять діток.

Якщо брати до уваги родини, в яких виховуються п’ятеро і більше неповнолітніх, то таких у Калуші лише 19. У них проживають 115 дітей.

А ось матерів-героїнь, за даними з 2009 року, в нашому місті є 90. Ще двох калушанок подали на присвоєння цього почесного звання.

Додамо, що багатодітною в Україні вважається родина, в якій є троє дітей. Щодо матерів-героїнь, то це звання присвоюється відповідно до указу Президента жінкам, які народили і виростили п’ятеро і більше дітей.

Читайте також: В Україні впровадили додаткову грошову допомогу багатодітним сім’ям. Тільки за першу декаду квітня, більше тисячі прикарпатських сімей вже звернулися за відповідними виплатами до соціальних служб.

На фото: сім’я Любові і Віталія Джуганів, які виховують п’ятеро дітей.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!