У Калуші оштрафували власника квартири, який порізав орендаря

 • В листопаді минулого року обвинувачений біля будинку в м. Калуш на ґрунті особистих неприязних відносин вчинив словесний конфлікт з потерпілим, який попередньо винаймав у нього житло.

  Як інформує Калуський міськрайонний суд, місцевий мешканець завдав удару в ділянку лівого плеча.

  Обвинувачений протягом судового розгляду вину у пред’явленому обвинуваченні визнавав частково. Стверджував, що дійсно поводився агресивно щодо потерпілого, оскільки він та його друзі спровокували його.

  Не заперечував, що мав ніж у руці, однак ствердив, що не завдавав удару даним ножем. Ніж він взяв для свого захисту. Однак в останньому слові свою вину у вчиненні інкримінованого йому діяння визнав та просив його суворо не карати.

  Потерпілий в судовому засіданні розповів, що домовився із власником житла про оренду квартири на одну добу та прийшов туди разом із своєю дівчиною, провів з нею деякий час та провів її додому.

  Після цього до нього на орендовану квартиру за погодженням з обвинуваченим прийшли його друзі, де вони проводили час. Близько 23 години прийшов власник квартири та почав виганяти їх з квартири, оскільки, з його слів, були скарги сусідів на їхню поведінку. Після цього він з друзями покинули квартиру, однак забули там деякі речі.

  Оскільки вони забули в орендованій квартирі речі, то домовилися із власником квартири про зустріч, щоб забрати їх. Близько 00:00 потерпілий з друзями на таксі під’їхали до будинку, обвинувачений відкрив двері автомобіля тримаючи в обох руках по великому ножу, нахилився в салон автомобіля та спробував завдавати удару дівчині, однак не попав.

  Після цього вона перескочила з місця, де сиділа, а він відчув удар в ліву руку в ділянку біцепса та в нього відкрилася кровотеча. Таксист неспішно поїхав з цього місця, попри їхні крики, та вони направилися в район музичної школи №2, звідки він пішов додому. Батькові сказав, що впав, і він обробив його рану. Вважає, що даний конфлікт стався через їхню поведінку в орендованій квартирі, а також перебування обвинуваченого в стані сп’яніння.

  Даючи оцінку зібраним по справі доказам, суд прийшов до висновку, що дії обвинуваченого слід кваліфікувати за ч. 2 ст. 125 КК України, оскільки він умисно спричинив легкі тілесні ушкодження потерпілому, що викликали короткочасний розлад здоров’я.

  Реалізуючи принцип законності, справедливості та індивідуалізації покарання, суд вирішив призначити покарання обвинуваченому у вигляді штрафу в розмірі 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 1700,00 гривень.

  Читайте також:  у Франківську судитимуть нечесного підрядника

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!