У Калуші під час крос-кантрі для реабілітаційного центру зібрали 70 тисяч гривень

 • До Дня міста в Калуші відбулися велосипедні перегони «Домбровське МТВ крос-кантрі – 2024». Організатори змагань збирали гроші для відкриття реабілітаційного центру для військових «4.5.0. Прикарпаття».

  Загалом на потреби центру вдалося зібрати 70 тисяч гривень, повідомляють організатори.

  «Ми вдячні усім, хто долучився до організації, учасникам заїзду та партнерам! Це вагомий внесок у створення центру для наших військових», – йдеться у повідомленні.

  «4.5.0 Прикарпаття» – майбутній реабілітаційний центр для військових, що створюється на базі закинутої водонапірної станції «Хотінь». Ідея створення центру належить калушанину Олегу Перегуді, який в червні 2022 року загинув на війні. Продовжує його справу дружина та побратими.

  Реабілітаційний центр має стати місцем соціалізації, відновлення фізичного та психологічного здоров’я, місцем для зустрічей, де можна просто випити кави з побратимом.

  Українські військові спілкуються на передовій за допомогою спеціальної мови. Код «4.5.0» означає «все спокійно» або «все добре».

 • Нагадаємо, велосипедні перегони «Домбровське МТВ крос-кантрі – 2024» провели в межах 587 річниці з дня заснування Калуша. Учасники велоперегонів долали від 10 до 40 кілометрів на гірських й рівнинних трасах.

  До теми: Дерев’яне різьблення військового з Коломиї продали на аукціоні за 50 000 гривень

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!