У Калуші планують відремонтувати 8.7 км дороги за 240 мільйонів

 • На пленарному засіданні сесії Калуської міської ради депутат Ігор Хемич повідомив, що у листопаді оголосять тендер на капітальний ремонт дороги, яка проходить вулицями міста.

  За його словами, тендер планували оголосити наприкінці жовтня, але виникли проблеми з експертизою, повідомляють “Вікна”.

  «Ціна цього питання — 240 млн гривень — це дуже хороший вклад в наше місто», — повідомив Ігор Хемич.

  У Калуші капітально відремонтують дорожнє покриття на чотирьох вулицях. Загалом зроблять два кільця, три мости, доріжки біля КП «Водотеплосервіс», а на вул. Литвина ширина проїжджої частини становитиме до 14 метрів. 

  Нагадаємо, в березні Калуська міська рада звернулася до Міністерства інфраструктури України та Державного агентства автомобільних доріг з проханням включити вулицю Окружну, частину вулиці Литвина, вулицю Мостиську та вулицю Глібова, які проходять в межах міста Калуша, до складу дороги територіального значення Т –14-19 Миколаїв-Розділ-Жидачів-Журавно-Калуш, та прийняти на баланс Державного агентства автомобільних доріг України. 28 квітня надійшла позитивна відповідь з Укравтодору на це звернення.

  А 5 травня Калуська міська рада прийняла рішення «Про передачу проїзних частин ділянок вулиць і доріг, які перебувають у комунальній власності Калуської міської об’єднаної територіальної громади у державну власність в особі Державного агентства автомобільних доріг України».

 • Цим рішенням міська рада надала згоду на безоплатну передачу проїзних частин вулиці Окружна, частини вулиці Литвина, вулиці Мостиська та вулиці Глібова загальною протяжністю 8,7 км у державну власність. Після передачі доріг, їхній ремонт та утримання фінансуються з державного бюджету.

  Читайте також: У Франківську почали асфальтувати дорогу, що з’єднає бульвари

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!