У Франківську почали асфальтувати дорогу, що з’єднає бульвари

 • В Івано-Франківську почали асфальтувати дорогу, що з’єднає Північний та Південний бульвари

  Про це повідомили в управлінні капітального будівництва МВК.

  “УКБ та підрядна компанія приступили до наступного етапу робіт по проєкту з’єднання Північного та Південного бульварів. Будівельники почали асфальтувати ділянку майбутнього дорожнього полотна зі сторони вулиці Бельведерської”, – йдеться у повідомленні.

  Наразі дорожники роблять нижній шар асфальту.

  “Роботи мали розпочатись ще з самого ранку, проте погода цього не дозволила. Однак вже в обідню пору з’явилися всі умови для початку процесу”, – додають в УКБ.

  Спершу всі роботи планували завершити до кінця 2018-го року. Але строки багато разів переносилися, а вартість будівництва зростала. Наразі вже провели тендер, який виграла фірма “Івано-Франківськавтодор”, і вартість дороги становитиме 46 мільйонів гривень.

 • Ця ділянка вулиці проектується як магістраль загальноміського значення і має на меті забезпечити інтенсивність руху в межах 700-1000 одиниць автотранспорту за годину по одній смузі руху.

  Окрім того, будівництво вулиці є необхідним для розвитку тролейбусного руху в Івано-Франківську. У міській раді запроектували тролейбусну лінію по вулицях Гетьмана Мазепи – Південний бульвар – Північний бульвар.

  Вона буде призначена для обслуговування жителів південно-західного та південного районів міста екологічно чистим видом транспорту. Ця лінія покращить сполучення центральної частини міста з іншими мікрорайонами. Прогнозований пасажиропотік – понад 20 тисяч людей на день.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!