У Калуші суд оштрафував жінку, яка торгувала фальсифікатом

 • У Калуші жінка, яка торгувала фальсифікатом, має заплатити 6800 гривень штрафу.

  Про це на оперативній нараді у міськвиконкомі 21 липня повідомив начальник відділу муніципальної інспекції управління з питань надзвичайних ситуацій Калуської міської ради Михайло Костельний, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “Вікна“.

  За його словами, 13 липня Калуський міськрайонний суд вперше за чотири-п’ять років за зверненням муніципальної інспекції й протоколом, складеним завідувачем сектору охорони громадського порядку, виніс постанову про притягнення до адміністративної відповідальності особи за торгівлю з рук алкоголем сумнівної якості на вулиці Стуса.

  Постанова суду оприлюднена в Єдиному державному реєстрі судових рішень. Як випливає з документа, факт торгівлі алкоголем біля ринку зафіксували муніципальні інспектори 14 травня о 10:45.

  Жінка здійснювала торгівлю алкогольними напоями з рук (зі слів, спирт, розведений водою) за ціною 25 гривень за 0,25 літра.

  Протокол склали в її присутності. Також факт несанкціонованої торгівлі підтвердили свідки.

  Правопорушниця свою вину не заперечувала. За її письмовими поясненнями, вона тривалий проміжок часу займається продажем на ринку фальсифікованого алкоголю – розбавленого спирту.

  За письмовими поясненнями двох свідків жінка в їхній присутності добровільно погодилася показати вміст своєї сумки, в якій були чотири пляшки із речовиною з характерним запахом спирту. Факт торгівлі алкоголем з рук інспектори зафіксували на відео.

  У жінки вилучили фальсифікований алкоголь – три пляшки місткістю 0,25 л та одну пляшку – 0,5 л, які знаходяться в кабінеті відділу муніципальної інспекції.

  Постановою суду жінку визнали винною за ч. 3 ст. 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення та наклали штраф у розмірі 400 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 6800 гривень з конфіскацією предметів торгівлі. Крім того, з неї на користь держави стягнули 454 гривні судового збору.

  Раніше йшлося, що в Калуші вилили понад 20 пляшок алкоголю і встановили продавчиню фальсифікату.

  Нагадаємо, калушанин поскаржився в поліцію на “муніципалів”, які заважали йому пити

  фото ілюстративне

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!