У Калуші в молодого подружжя народилось одразу троє дівчаток

У Калуші молоде подружжя, яке чекало на первістка, одразу стало багатодітним. В родині народилося троє дівчаток. Малята уже місяць вдома. Батьки клопочуться з ними то почергово, то спільно.

Батьки новонароджених, Ольга та Юрій Юрійчуки, і самі з багатодітних сімей. Звикли няньчитися з племінниками і навіть підозрювали, що у них можуть бути двійнята, бо в родинах обох такі випадки були. Проте, коли їм повідомили про трійню, були шоковані, інформують “Вікна”.

Дівчатка-трійнята у Калуші — перші за роки незалежності. Для батьків вони — потрійне щастя… і потрійний клопіт. Адже у квартирі, де мешкає подружжя, не вистачає місця навіть для окремих дитячих ліжечок. Житлові умови — більше ніж скромні. Родина із чотирьох дорослих та трьох діток мешкає на 33-х квадратних метрах житлової площі. Із головних доходів сім’ї — зарплата чоловіка, який працює на підприємстві «Вінісін», та пенсія його 79-річної мами. Бабуся онуками, хоч і тішиться, але каже, що своїх п’ятеро дітей ростити було легше.

На прогулянку малята їздять двома колясками. Спеціальної для трійні батьки не купували. Вони — і рідкісні, і дорогі. Тож, придбали дві коляски: для двійні і звичайну. Без допомоги чоловіка Ольга надвір виїхати не може.

Імена дівчаткам обрали ще у пологовому, куди калушанка їхала з рекордною кількістю сумок.

Читайте також: Обережно! Таблетки!

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!