У Калуші виплатили 15 000 гривень двом випускникам, які здобули 200 балів

 • У місті Калуші відбулася оперативна нарада у міськвиконкомі, під час якої начальниця управління освіти Ірина Люклян повідомила про попередні підсумки цьогорічної кампанії зовнішнього незалежного оцінювання.

  За словами Ірини Люклян, тестування в Калуші відбулося на високому рівні, нарікань і скарг не було, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “Вікна“.

  Загалом з 5488 учасників у пункти проходження ЗНО у Калуші з’явилися 2820 (в середньому близько 51 %). Найвищою була явка на ЗНО з української мови і літератури — 91 %, найнижчою — на ЗНО з географії — 48 %.

  Цього року в Калуській громаді є три результати 200 балів у двох випускників. Під час оперативної наради заступник міського голови Богдан Білецький вручив сертифікати на виплату премій у розмірі 5000 гривень за кожен максимальний результат на ЗНО.

  Два сертифікати вручили випускниці Пійлівського ліцею Уляні Ковалів, яка отримала по 200 балів на ЗНО з англійської мови та історії України, та один – випускнику Калуського ліцею ім. Дмитра Бахматюка Назару Забавському – за 200 балів на ЗНО з історії України.

  Цього року випускники Калуської громади вперше отримують премії за результати ЗНО. До речі, цього року лише 27 випускників по Україні отримали по 200 балів на двох іспитах, а ЗНО з історії України на максимум склали всього 23 учасники тестування з-понад 203 тисяч, у тому числі і двоє випускників з Калуської громади.

  До теми: дев’ятеро франківців здобули по 200 балів на ЗНО

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!