У Калуші виявили колосальну крадіжку води

 • Напередодні працівники комунального підприємства обстежили водопровідну мережу на вул. Пекарській, 1 і виявили врізку.

  Про це 17 березня на оперативній нараді у міськвиконкомі повідомив директор комунального підприємства «Водотеплосервіс» Петро Шевчук, інформують “Вікна”.

  За словами Петра Шевчука, це територія підприємця Ігоря Віблого.

  «Наших працівників на територію не пустили, хоча ми зафіксували факт врізки, у нас є фото- і відеозйомка. Об’єми крадіжки води колосальні. Вчора ми підготували відповідне звернення в правоохоронні органи. Сьогодні продовжуємо роботи щодо отримання доступу», — повідомив директор комунального підприємства.

  За словами Петра Шевчука, мова йде про понад 1000 кубічних метрів води в місяць, а, можливо, й набагато більше.

  «Всі мають бути в однакових умовах. Всі мають платити за воду. Не може такого бути, що хтось розумніший не платить, а мешканці за нього гроші мають оплачувати. Виявляєте — зразу в правоохоронні органи. З цим треба боротися. Треба збільшити реалізацію води», — зазначив міський голова Андрій Найда.

  17 березня на вул. Пекарській, 1 працювала комісія комунального підприємства: на територію комунальників вже пустили. Втім аналіз води, яку використовував суб’єкт господарювання у своїй діяльності,  показав, що за якісними характеристиками це вода, яку постачає «Водотеплосервіс».  Зараз комісія складає акт за результатами перевірки, який обіцяють оприлюднити.

  Нагадаємо, що через порив мережі 14 будинків у Калуші опинилися без тепла

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!