У Калуші визначили переможців з настільного тенісу

 • Вчора, 12 червня,  у Калуші провели тенісний турнір пам’яті Ярослава Барнича. 

  Про це повідомляє “Нафтохімік-Калуш”.

  Цього неодноразового чемпіона Івано-Франківської області та призера чемпіонатів України з настільного тенісу серед інвалідів немає з нами вже 20 років, але на найбільшому промисловому підприємстві міста, де працював і за яке виступав на різних змаганнях майстер малої ракетки, уродженець села Кадобна, щорічно організовують присвячені йому турніри.

  Безпосередньо докладають до цього свої зусилля і колишній вихованець Ярослава Барнича, а нині тренер із настільного тенісу ФСК «Нафтохімік» Іван Тимчишин та похресниця спортсмена Вікторія Конєвич.

  У турнірі взяли участь 40 тенісистів із Калуша, Тисмениці, Косова, Снятина, Долини, Івано-Франківська та міст Чернівецької й Закарпатської областей. Серед них були один майстер спорту, п’ять кандидатів у майстри спорту та більше десятка спортсменів першого дорослого розряду.

  Змагання проводилися окремо серед тенісистів вікової групи до 30 років та 30 років і старших. У молодшій групі право зійти на п’єдестал пошани забезпечили собі за підсумками змагань представники команди комунального закладу «Тисменицька ДЮСШ». Зокрема, чемпіоном турніру став майстер спорту Назарій Данилюк із Клубівців, а друге і третє місця посіли кандидати у майстри спорту відповідно Сергій Максимів із Чорнолізців та Любомир Шешуак із Клубівців.

 • У віковій групі «30+» перемогу святкував тренер-викладач відділення настільного тенісу Тисменицької ДЮСШ Віталій Савчук, «срібло» виборов тренер ФСК «Нафтохімік» Іван Тимчишин, а «бронза» дісталася Олегові Куравському зі Снятина.

  До теми: дитячий юнацький футбольний клуб «Ігровець» — срібний призер всеукраїнського турніру

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!