У Калуській лікарні розгортають додаткове відділення для хворих із коронавірусом

 • 17 вересня на оперативній нараді у міськвиконкомі заслухали інформацію про ситуацію в закладах охорони здоров’я Калуської громади.

  Наразі в стаціонарі Калуської ЦРЛ є 29 хворих пневмоніями, з яких 28 мають підтверджений діагноз коронавірусної хвороби, 25 хворих отримують кисневу терапію. Десять хворих — іногородні, 19 — мешканці Калуської громади, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “Вікна”.

  Як повідомив генеральний директор Калуської ЦРЛ Іван Красійчук, на ранок 17 вересня в лікарні загалом є 332 пацієнтів (на минулу п’ятницю — 298). Щодо 29-ти хворих із коронавірусом та з підозрами, то семеро з них отримують медичну допомогу у відділенні інтенсивної терапії, решту 22 — в пульмонологічному відділенні.

  «Ситуація погіршується. Ми почали розгортати додатковий відділ, формуємо персонал. Не знаємо, якою буде ситуація на вихідні. Вчора взяли два апарати штучної вентиляції легень у міській лікарні — є така потреба», — зазначив Іван Красійчук.

  Головний лікар Калуського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Михайло Гаврилишин повідомив, що за чотири дні, з понеділка по четвер, міська поліклініка отримала результати 100 ПЛР-тестів, з яких 21 — позитивний. Частка позитивних результатів — понад 20% проти 16% за аналогічний період минулого тижня.

  «Це досить багато, ріст є», — зазначив Михайло Гаврилишин.

 • Читайте також: Івано-Франківська область може перейти в “помаранчеву” зону, – Руслан Марцінків

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!