У Калуській поліклініці кілька тижнів немає експрес-тестів на COVID-19

 • У Калуській поліклініці кілька тижнів немає експрес-тестів на Covid-19.

  Про це йшлося на оперативній нараді у міськвиконкомі, де заслухали інформацію про ситуацію в закладах охорони здоров’я Калуської громади, пишуть “Вікна”.

  Як повідомив заступник головного лікаря Калуського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Тарас Бандура, з понеділка по четвер у центрі зробили 421 ПЛР-тест на виявлення коронавірусу, з яких 192 — позитивні. Це становить 46% — приблизно стільки ж було і попереднього тижня.

  Тарас Бандура відзначив, що кількість хворих з легеневою патологією, які звертаються у міську поліклініку, зменшилася.

  Міський центр зараз працює в звичному режимі. Щодо експрес-тестів на COVID-19, які закінчилися кілька тижнів тому, то коли вони будуть і чи будуть взагалі — невідомо. За словами Тараса Бандури, міський центр звертався в обласний департамент охорони здоров’я з цього приводу, проте відповіді немає.

 • Також він повідомив, що з 1 грудня запрацював пункт забору крові на проведення аналізів у філії дитячої поліклініки на вул. Дзвонарській, 5. А наступним кроком буде відкриття такого пункту в амбулаторії села Студінки. Там він має з’явитися до 19 грудня, а графік роботи визначать пізніше, відповідно до потреби.

  Читайте також: Від штаму “Омікрон” не зафіксовано ще жодної смерті – ВООЗ

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!