У Калуській ЦРЛ 30 хворих з коронавірусом потребують кисню

 • У стаціонарі Калуської ЦРЛ є 37 хворих пневмоніями, з яких 35 — мають підтверджений діагноз коронавірусної хвороби, 30 хворих отримують кисневу терапію. 

  Як повідомив генеральний директор Калуської ЦРЛ Іван Красійчук, на ранок 24 вересня в лікарні загалом є 323 пацієнтів (на минулу п’ятницю — 332) і впродовж тижня кількість госпіталізованих тримається на стабільному рівні. Щодо 37-ми хворих із коронавірусом та з підозрами, то шестеро з них отримують медичну допомогу у відділенні інтенсивної терапії, решту 31 — у двох відділеннях, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “Вікна”.

  За словами Івана Красійчука, киснем лікарня забезпечена і є 4 тонни в запасі. Зараз середнє споживання — 500-800 літрів на добу.

  “Інша проблема — холодно. Стараємося виходити: для  дитячої лікарні, пологового і реанімації додатково закупили нагрівальні прилади. Це потягне збільшення витрат електроенергії, але іншого виходу немає”, — повідомив Іван Красійчук. 

  Щодо Калуської міської лікарні, то, за словами керівника Миколи Гудима, станом на 24 вересня тут є 73 хворих.

  Головний лікар Калуського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Михайло Гаврилишин повідомив, що за чотири дні з 20 по 23 вересня міська поліклініка отримала результати 122 ПЛР-тестів, з яких 27 — позитивних. 

  До теми: у МОЗ розповіли, які є протипоказання до вакцинації від COVID-19

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!