У Калуському ліцеї запрацював цифровий освітній простір

 • Цифровий освітній простір відкрили у Калуському ліцеї №6. Завдяки міжнародним благодійникам у закладі освіти облаштували кабінет з 10 ноутбуками, телевізором і проєктором.

  Також добродії надали й п’ять планшетів, акустичну систему, зарядну станцію та багато ігрового матеріалу, повідомляють у Калуській міській раді.

  «Це стало можливим завдяки участі закладу в проєкті, який зорганізували міжнародні благодійні організації. Першим його етапом було створення дружнього простору SMILE, який передбачав проведення психо-розвантажувальних, соціальних занять для дітей», – йдеться у дописі.

  Пройшовши відбір до другого етапу, освітянам закладу вдалося обладнати цифровий освітній простір. Участь у другому етапі розпочали ще з жовтня минулого року. Тоді було лише кілька ноутбуків.

  «Тут проводили заняття з урахуванням потреб надолуження освітньої програми та використання різних цікавинок для залучення дітей до процесу, – розповідає Христина Семків, вчителька інформатики. – Навчання були успішним та викликало неабияке зацікавлення у дітей».

  Тому і було надано благодійниками обладнання в повному обсязі для подальшого його застосування. А використовуватиметься простір як під час навчального процесу, так і в позаурочний час. Тут проводитимуть уроки з інформатики. Зможуть ним скористатися й учителі інших предметів.

  Для ліцею це вже четвертий масштабний проєкт, завдяки якому вдається активніше працювати з дітьми, також покращилася матеріально-технічна база ліцею. У закладі успішно функціонує кімната від Юнісеф, дружній простір SMILE, в бібліотеці – Media book space, а тепер ще й цифровий освітній простір.

  Освітній простір створено за підтримки Фонду «Terra des hommes – надання допомоги дітям по всьому світу в рамках реалізації проєкту – покращення доступу до житла, освіти та якісних соціальних послуг для дітей та сімей в Україні».

  До теми: В’язниця трьох режимів: у Калуші музей-підземелля відзначає 10-річчя й запрошує на екскурсії

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!