У Карпатах на висоті 1500 метрів зіграли гуцульське весілля (фото)

10-11 серпня у Буковинських Карпатах відбувся “Pamir Fest”. Його провели на території колишньої військової радіолокаційної станції «Памір» (гора Томнатик, село Шепіт Путильського району).

Розпочали фестиваль із весільної церемонії на висоті 1565 метрів над рівнем моря, інформує “Шпальта”. Шлюб на Томнатику взяли чернівецький альпініст Олександр Паламарюк разом із нареченою Ольгою. Весілля святкували за гуцульськими традиціями – з троїстими музиками, стравами буковинської кухні та запальними танцями. Разом із молодятами свято розділили близько пів сотні гостей.

«Це була ідея чоловіка, він сказав, що не може відсвяткувати своє весілля нижче, ніж на такій висоті. Тут є своя атмосфера, своя сила, могутність гір. Відповідно і я асоціюю свого чоловіка з могутньою скелею, а себе – з гірською квіткою едельвейсом», – розповіла Ольга Паламарюк.

Олександр Паламарюк – професійний альпініст із Чернівців, який має титул «Сніжний Барс». Цю нагороду отримують ті, хто здійснив сходження на п’ять гір-семитисячників Паміру і Тянь-Шаня.

Нагадаємо, «Гуцульське весілля» вперше зіграють у Церкві Різдва Пресвятої Богородиці

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!