У Карпатах рятувальники тричі допомагали туристам, які заблукали

 • Вчора, 25 червня, гірські рятувальники Івано-Франківщини тричі допомагали туристам.

  25 червня о 14:50 надійшло повідомлення про те, що група туристів з Сумської області, в складі 5 осіб, рухаючись по «синьому маршруту на гору Говерла, в районі водоспаду, втратили орієнтування та заблукали. Мобільний зв’язок з групою переривчастий, частково підтримується.

  О 15:00 для проведення пошуково-рятувальних робіт направлено рятувальників ПРВ Ворохта пост Заросляк (4 чол). О 15:45 рятувальники відшукали заблукалих туристів, усі вони знаходились у задовільному стані. О 16:30 рятувальники супроводили групу туристів до НСБ “Заросляк”, звідки вони направились до свого тимчасового місця проживання.

  Крім того, о 14:05 двоє туристів з міста Бровари Київської області, рухаючись по туристичному маршруту на гору Хом’як, на території Поляницької ТГ, втратили орієнтування та заблукали.

  О 14:25 для проведення пошуково-рятувальних робіт було направлено рятувальників пошуково-рятувального відділення міста Яремче у складі 5 чоловік. О 17:15 рятувальники знайшли заблукалих осіб у задовільному стані. О 19:00 рятувальники супроводили туристів до села Татарів, звідки вони направились до тимчасового місця проживання.

  Також о 17:50 надійшло повідомлення про те, що під час руху по «синьому» маршруту на гору Говерла відчув погіршення самопочуття житель м. Львів, який не може самостійно продовжувати рух. О 18:05 для проведення аварійно-рятувальних робіт направлено рятувальників пошуково-рятувального відділення смт.Ворохта, пост Заросляк у складі 4 чоловік.

  О 19:30 рятувальники прибули до потерпілого.Чоловік був знесиленим з явними ознаками переохолодження. Рятувальникм дали потерпілому випити гарячого чаю та теплий одяг. О 21:30 забезпечили безпечний супровід до НСБ “Заросляк”, де його передали медичним працівникам.

  Читайте також: Рятувальники знайшли туристів, які йшли на Говерлу і заблукали

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!