У Коломиї попрощалися з двома воїнами, які загинули за Україну (фото)

  • 24 березня у Коломиї попрощалися із героями України – воїнами Мироном Забарилом та Володимиром Островським, які загинули в боях з російськими окупантами.

    Провести Героїв в останню їхню путь зібралося чимало коломиян, котрі зі смутком та сльозами невпинно дякують їм за боротьбу та нескореність, за ту велику ціну, котру вони поклали у цій жорстокій російсько-українській війні, ціну власного життя.

    Преосвященний владика Василій звершив чин похорону за Героями України – Мироном Забарилом та Володимиром Островським. Йому співслужив о. Роман Кіцелюк, протосинкел Коломийської єпархії, та чисельне духовенство Коломийської єпархії. Також розділити біль та горе рідних прийшли: Голова РДА – п. Любомир Глушков, голова Коломийської ОТГ – п. Богдан Станіславський.

    Звертаючись до рідних та близьких, Преосвященний владика Василій підкреслив: “Воїни Мирослав Забарило та Володимир Островський боролися за вільну людину, котра має жити у незалежній Україні.  Вони віддали своє життя на полі бою за волю, щоби їхні діти, сім’ї та весь народ жив у вільній державі. Мирослав та Володимир були щирими патріотами України та мали велику повагу серед коломиян”.

  • Війна забрала Мирослава Забарила та Володимира  Островського – прекрасних людей і добрих командирів. 

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!