У Коломиї пожежників не пустили на перевірку в готель

 • На Прикарпатті провели позапланові перевірки стану техногенної та пожежної безпеки  у  118  закладах .

  Однак в один із закладів рятувальників до проведення перевірки не допустили, повідомляє управління ДСНС в області.

  Рятувальники провели позапланові перевірки стану техногенної та пожежної безпеки  у  118  закладах, із них: 76  готелі, 7  пансіонати, 3 хостели та 32 будинки для людей похилого віку та осіб з інвалідністю.

  Також склали 54 акти неможливості заходів державного нагляду (контролю), з них: 42 готелі, 2 пансіонати, 1 хостел та 9 будинків для людей похилого віку та осіб з інвалідністю.

  До адміністративної відповідальності притягнули 111 осіб. Під час перевірок рятувальники, передусім, звертають увагу на стан утримання евакуаційних шляхів, справність протипожежного обладнання, наявність первинних засобів пожежогасіння та відповідної документації, забезпеченість об’єкта протипожежним водопостачанням тощо. Також, під час перевірки, співробітники Служби порятунку проводять додаткові протипожежні інструктажі з працівниками  закладів.

  Окрім того, була запланована перевірка в готелі «Магнолія» в місті Коломия, про що  попередили керівника закладу. Проте в день проведення перевірки,  працівників Коломийського МРВ не допустили в готель.

  До теми: У Гошеві спалахнув господарський комплекс (фото)

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!