У колишніх райцентрах Прикарпаття відкриють центри масової вакцинації

 • На Івано-Франківщині відкриють центри масової вакцинації населення у колишніх райцентрах.

  Про це сьогодні, 11 серпня, під час ознайомлення із роботою центру вакцинації у Калуші повідомила голова ОДА Світлана Онищук, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на Івано-Франківську ОДА.

  Керівниця області підкреслила, що пандемія COVID-19 знову набирає темпів на Прикарпатті. Як свідчить статистика, за останню добу на Івано-Франківщині зафіксували понад 30 випадків захворюваності на коронавірус.

  Найбільша кількість в Івано-Франківському та Коломийському районах.

  “Сьогодні ми знову спостерігаємо ріст захворюваності на COVID-19, – зазначила Світлана Онищук. – Попри всі зусилля влади, спрямовані на протидію поширення коронавірусу, ми розуміємо, що подолати пандемію неможливо без масової вакцинації населення”.

  Очільниця області розповіла, що на сьогодні для проведення імунізації проти COVID-19 організували роботу 121 пункту щеплення та восьми центрів масової вакцинації населення.

 • Однак, проаналізувавши ситуацію із вакцинацією, та врахувавши звернення громадян, прийняли рішення про відкриття центрів масової вакцинації у 14 колишніх райцентрах Прикарпаття.

  Нагадаємо, уряд продовжив карантин в Україні до 1 жовтня

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!