У Косові обговорили як в районі святкуватимуть Великдень

 • Вчора, 20 квітня, у Косівській райдержадміністрації відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

  На засіданні йшлося про ситуацію щодо COVID-19 після переходу Косівщини на «жовтий» рівень епідбезпеки.

  «Кількість активних хворих на COVID у районі суттєво зменшилась. Завдяки жорстким обмеженням та свідомості людей ситуацію вдалося стабілізувати», – зазначає директор КНП «Косівська центральна районна лікарня» Дмитро Микитюк.

  Проте динаміка захворюваності та поширеності хвороби у державі все ж зростає. Ситуація у 12 регіонах України є досить критичною. Зважаючи на цей факт та беручи до уваги наближення Великодніх свят, на районну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій запросили представників деканатів ПЦУ та УГКЦ.

  «Великдень – одне із найважливіших релігійних свят для кожного українця. Але підступна хвороба COVІD-19 та всі її можливі штами вносять свої корективи у наше звичне життя. Тому святкувати Пасху за цих обставин ми повинні розважливо», – підкреслює голова райдержадміністрації Петро Іванишин.

  Як голова районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Петро Іванишин звернувся до священників всіх конфесій району із проханням під час богослужінь роз’яснювати людям важливість дотримання протиепідемічних заходів для уникнення чергового спалаху пандемії на Косівщині.

 • Наразі особливих посилених обмежень на Великдень не планується.

  До слова: У Франківську збиратимуть великодні кошики для потребуючих (відео)

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!