У Крилосі на благодійній акції зібрали 40 тис. грн для захисників

 • У Крилосі стартувала соціальна акція “Зігрій воїна-захисника”.

  Метою акції є допомога в приготуванні наших воїнів на передовій до осінніх та зимових холодів через забезпечення їх обігрівальними приладами.

  Про це повідомляє прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, пише “Галицький кореспондент”.

  Виготовляти печі-буржуйки для військових на безоплатній основі люб’язно погодились місцеві ковалі з Кузня — брати Фіголі.

  Забезпечення необхідними матеріалами лягло на плечі мешканців різного віку, які схвально відгукнулися на ініціативу та активно підтримали акцію.

  Перших 16000 грн віряни пожертвували в день храмового празника. Ще 20000 грн передала місцева волонтерська спільнота «Крилос новітній», яка опікується парафіяльною пасікою.

  Також крилоські діти (Гостинець) відгукнулися на акцію і самотужки зібрали на пічки-буржуйки кошти в сумі 4221 грн.

  Таким чином, всього за декілька днів вдалося акумулювали кошти на 8 пічок, але запитів від військових є значно більше. Кожен охочий може долучитися до акції, внісши свою «лепту» чи єднаючись в молитві за наших захисників.

  «Зігріваймо наших воїнів на передовій в осінні холоди, а серця одні одних наповняймо миром та любов’ю. Віримо, що спільними зусиллями і з Божою допомогою разом переможемо! Слава Україні! Героям слава!» — зазначили організатори.

  До теми: У Крилосі триває Всеукраїнська проща за мир в Україні

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!