У Києві суд відмовив прикарпатцю у позові проти Зеленського

 • Окружний адміністративний суд міста Києва завершив розгляд справи за позовом щодо визнання протиправним оголошення всенародного опитування громадської думки 25 жовтня на виборчих дільницях.

  З відповідним позовом до Президента України звернувся житель Івано-Франківської області, пише пресслужба установи.

  Суд відкрив провадження у справі та призначив її до розгляду на 23 жовтня 2020 року о 08.00. У зв’язку із тим, що сторони, які були належним чином повідомлені, не прибули у засідання, суд продовжив розгляд справи у письмовому провадженні.

  В рішенні суду йдеться, що обов’язковою умовою надання правового захисту судом є наявність реального порушення прав особи на момент звернення до суду. Оголошення будь-яким суб’єктом владних повноважень про свої наміри на вчинення будь-яких дій на майбутнє не може бути розцінене судом як дія, яка порушує право позивача. Виходячи з меж заявлених вимог та аналізу положень чинного законодавства суд дійшов висновку, що позов є необґрунтованим та недоведеним достатніми доказами, і відмовив позивачу у його задоволенні.

  Рішення набирає законної сили відповідно до статті 255 Кодексу адміністративного судочинства України.

  Нагадаємо, що президент Володимир Зеленський хоче провести всенародне опитування у день виборів 25 жовтня, на якому українців попросять дати відповідь на 5 запитань.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!