У Міноборони під час аудитів виявили порушень на понад 10 мільярдів

 • Завдяки впровадженню аудиторських рекомендацій досягнули економічного ефекту на загальну суму більше ніж 1,5 млрд грн.

  Про це в інтерв’ю Укрінформу повідомив заступник міністра оборони України Юрій Джигир.

  “Під час аудиторських досліджень виявлено порушення, неефективні управлінські рішення та ризики в управлінні активами на загальну суму більше ніж 10 млрд грн. Тобто внутрішнім аудитом ідентифіковані певні можливі негативні наслідки, які потребують негайного реагування. Іншими словами, робота аудиту направлена на запобігання порушенням”, – заявив він. 

  За словами заступника міністра, певне відшкодування коштів та усунення переважної частини цих порушень організовано безпосередньо під час проведення внутрішніх аудитів. 

  Він також повідомив, що всі підрозділи Міноборони в той чи інший час стають об’єктами перевірок.

  “Цей процес не швидкий. Міноборони – це величезний механізм зі значною кількістю структурних підрозділів. Але раз на кілька років, як мінімум високо ризиковані сфери, повинні потрапити в поле зору аудиту і по них повинен бути висновок і відповідне реагування. Щодо ризикованих сфер — вони визначені”, – наголосив заступник міністра. 

 • За його словами, до ризикованих сфер належать неефективне використання земель оборони, нарахування та виплати додаткової винагороди за безпосередню участь військових у бойових діях, гуманітарна допомога та оборонні закупівлі.

  Читайте також: Збитки на два мільйони: на Прикарпатті керівники лісгоспу дозволили незаконно вирубувати ліс у нацпарку

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!