У міській раді вигадали ще два способи, щоб заохотити франківців до вакцинації

 • Івано-Франківська область є останньою в Україні за темпами вакцинації проти COVID-19.

  Тому сьогодні, 26 серпня, під час засідання виконавчого комітету, вирішували як заохочувати містян вакцинуватися, пише “Галицький кореспондент“.

  Марія Бойко начальниця Управління охорони здоров’я розповіла, що станом на сьогоднішній ранок першу дозу вакцини отримали 20 тисяч франківців, а обидві – 10,5. На ЛРЗ-фесті вакцинувалися 90 людей.

  “Ми можемо якось ще додатково стимулювати гречку, рис роздавати… Вакцинувалися – дали гречку, ну треба щось робити. Це ж не підкуп виборців, ми говоримо про те, щоб мотивувати людей, щоб вони вакцинувалися різними шляхами. Треба щось нестандартне. Ми останні в Україні по кількості вакцинації. Значить ми щось неправильно робимо”, – говорить міський голова Івано-Франківська Руслана Марцінківа.

  Марія Бойко назвала два варіанти заохочення містян до вакцинації протягом наступного місяця.

  “Як ми будемо стимулювати вакцинацію. Зараз ми пропонуємо, щоб всі, хто вакцинувався в термін з першого вересня до першого жовтня й користується громадським транспортом, отримував відшкодування 100 гривень на картку “Галка”. Також всі ті, хто є прихильниками нашого футболу, можуть в касах стадіону “РУХ” безплатно отримати п’ять квитків на домашні футбольні матчі МФК “Прикарпаття”. Це має бути дві вакцинації в людини. Усі вакцини доступні, головне прийти”, – говорить Марія Бойко.

  До теми: де на Прикарпатті можна зробити щеплення від COVID-19 (перелік)

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!