У Микуличині на відпочинку масово отруїлись діти: що відомо

 • Діти приїхали в Карпати, аби відсвяткувати випускний з гімназії.

  Вчора, 7 липня, до Яремчанської центральної міської лікарні з попереднім діагнозом – «Харчова токсикоінфекція» госпіталізували 13 осіб, з них дітей до 18 років – 12, жителі Житомирської області, які відпочивали в приватній садибі в селі Микуличин.

  Про це повідомляє Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА.

  Відомо, що група дітей прибула на відпочинок із м.Коростеня Житомирської області 5 липня власним автобусом для святкування закінчення гімназії. Група складалася із 21 дитини віком 17 років, двох дорослих, які супроводжували, та трьох батьків.

  Як повідомляє Головне управління Держспоживслужби в Івано-Франківській області, у дорозі діти вживали харчові продукти приготовлені вдома та купляли по дорозі.

  У готелі відпочивальники вживали їжу, яку взяли з дому, куплену по дорозі та приготовлену в закладі відпочинку (власноруч та працівниками закладу (обід, вечеря).

  Захворювання розпочалося в другій половині дня (проявлялося нудотою, блювотою, підвищенням температури тіла до 37,2 Сº, болем в животі, в деяких – проносом). О 23:00 год. 6 липня 12 дітей і один із батьків були госпіталізовані до інфекційного відділення КНП «Яремчанської МЛ» з попереднім діагнозом: харчова токсикоінфекція.

  Стан хворих – середньої важкості.

 • Станом на 15 год. 07.07.2021р. госпіталізували 13 осіб із них 12 дітей до 18 років. Ймовірна причина спалаху – вживання недоброякісних харчових продуктів.

  Вжито наступні заходи:

  • 07.07.2021 р. проведено епідеміологічне розслідування даного спалаху;
  •  проводиться позаплановий захід державного нагляду контролю у сфері безпечності харчових продуктів;
  •  повідомлено Головне управління Національної поліції;
  •  повідомлено органи місцевого самоврядування;
  •  проведено лабораторне обстеження відпочинкового комплексу  з відбором проб харчових продуктів, готових страв, води питної, змивів на БГКП та пат. флору.

  На об’єкті виникнення спалаху проводяться заходи з епідрозслідування.

  Читайте також: у Карпатах допомогли туристу, якому стало погано

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!