У Надвірні депутати виступили про призупинення виборчого процесу у Переріслянській ОТГ

 • 7 вересня під головуванням голови районної ради Івана Гурмака відбулася чергова ХV сесія Надвірнянської районної ради. Депутати розглянули 38 питань.

  Після жвавого обговорення районні обранці схвалили звернення районної ради до Кабінету Міністрів України, Центральної Виборчої Комісії, Івано-Франківської обласної ради та Івано-Франківської обласної державної адміністрації з проханням:

  До Кабінету Міністрів України та Івано-Франківської обласної ради – призупинити прийняття будь-яких рішень щодо змін до перспективного плану формування територій Івано-Франківської області в частині Тисменичанської ОТГ до прийняття сільськими радами законних рішень про добровільне об’єднання.

  До Центральної Виборчої Комісії – призупинити свою постанову№164 від 18.08.2017 року до прийняття законних рішень про визначення центру громади.

  До Івано-Франківської обласної державної адміністрації – скасувати своє  розпорядження №419 від 25.07.2017 року «Про затвердження висновку щодо відповідності проектів рішень про добровільне об’єднання територіальних громад  Конституції та законам України» та звернутись до Центральної Виборчої Комісії про призупинення виборчого процесу до Переріслянської ОТГ.

 • Нагадаємо, У Надвірні призначили нового керівника КП «Теплокомуненерго»

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!