У Надвірній відбувся велотур визначними місцями громади

 • 27 вересня відзначили Всесвітній день туризму. Це свято стосується не лише людей, чий стиль життя пов’язаний із подорожами, а й тих, хто бодай раз відчув себе мандрівником.

  У доволі цікавий спосіб це свято відзначили у Надвірнянській громаді. Сівши на велосипеди, місцеві вирушили у подорож – тутешніми знаковими місцинами. Аби вкотре довести –  своє таки ближче, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “РАІ”.

  Понад сорок кілометрів надвірнянськими принадами на ровері. У таку мандрівку вирушили тамтешні мешканці, аби відзначити Всесвітній день туризму. Серед учасників велопробігу як досвідчені роверисти, так і новачки.  Одинадцятирічний Максим Боєв так вирішив перевірити власні сили.

  А от вісімдесятирічний Остап Мальгівський із велосипедом на «ти». Каже з ним зручніше й скоріше. Пригадує старожил і свій перший ровер – було то у далекому 1963-му.

  Неабияк тішиться такому зібранню  й очільник Надвірнянської громади. На своєму двоколісному Зіновій Андрійович вирушає разом із учасниками веломандрівки.

  До велотуру приєднались не лише надвірнянці, а мешканці сіл, через які пролягав маршрут. А це Назавизів, Лісна Тарновиця, Парище, Верхній Майдан та інші.

 • Читайте також: Кози, вівці, молоко: на Прикарпатті створюють екскурсію для дітей

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!