У Надвірнянській лікарні оновили операційну травматологічного відділення

  • За кошти місцевого бюджету проведено ремонтні роботи та встановлено систему кондиціонування, медичне обладнання.

    У Надвірнянській центральній районній лікарні в травматологічному відділенні відбулося відкриття та освячення оновленої операційної.

    За сприяння Міністерства охорони здоров’я України та Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА операційну обладнали системою рентгенівською пересувною С-арковою Cios Select Siemens Healthcare GmbH, рентген-прозорим столом і комплектом захисного одягу для лікарів та пацієнтів, наркозно-дихальною станцією Campus lite з газовим модулем та монітором пацієнта.

    «Відкриття оновленої операційної в травматологічному відділенні є кроком до передових стандартів медичної допомоги та забезпечення максимально ефективного та безпечного лікування для пацієнтів. Адже нове обладнання не лише полегшить працю лікарів та скоротить тривалість складних операцій до чотирьох годин, а ще й допоможе пацієнтам значно легше проходити післяопераційну реабілітацію. Впевнений, що завдяки нашим фахівцям жителі громади та району отримуватимуть максимально ефективну допомогу», – зазначив голова Надвірнянської громади Зіновій Андрійович.

    До теми: В Івано-Франківську відкрили сучасну лабораторію для підготовки фахівців-енергетиків

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!