У Надвірнянській лікарні оновили відділення реабілітації та відновлювальної медицини

 • У відділенні реабілітації та відновлювальної медицини КНП «Надвірнянська ЦРЛ» відкрили нове відремонтоване приміщення для цілодобового стаціонарного лікування пацієнтів, які потребують реабілітації.

  Відділення реабілітації та відновлювальної медицини офіційно запрацювало 28 березня 2023 року та надає реабілітаційні послуги згідно з медичними гарантіями.

  У відділенні працюють лікарі фізичної та реабілітаційної медицини, фізичні терапевти, ерготерапевти, асистенти фізичного терапевта, асистенти ерготерапевта, логопеди, психологи, медичні сестри та модші медичні сестри.

  «Відділення реабілітації та відновлювальної медицини надає реабілітаційні послуги пацієнтам в післягострому та довготривалому відновних періодах. Робота наших лікарів та фахівців спрямована передусім на стабілізацію, поліпшення та відновлення порушених функцій і структур організму. За допомогою таких методів, як позиціонування, рання мобілізація, Бобат-терапія, мануальна терапія, сенсорної стимуляції, ерготерапії, комбінація когнітивних та фізичних вправ, психологічний супровід, логопедична терапія та багатьох інших методів», – повідомляють у Надвірнянській ЦРЛ.

  На потреби лікарні скерували більше 7 мільйонів гривень. Також до робіт залучено кошти із сусідніх громад: Поляницька (300 тисяч грн), Делятинська (200 тисяч грн), Ворохтянська (150 тисяч грн), Ланчинська (50 тисяч грн). 

  У реабілітаційному відділенні можуть отримувати послуги і жителі району, яким знадобиться така допомога. 

  До теми: Кабмін виділяє мільярд гривень на облаштування укриттів у лікарнях

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!