У Надвірнянській ОТГ планують розробити віртуальні екскурсії та тури

 • Нещодавно відбулась зустріч міського голови Зіновія Андрійовича, старост громади та працівників управління культури і туризму з авторизованим фотографом Google Дмитром Малишев.

  Він  працює над створенням нових віртуальних турів і туристичних цифрових мап Івано-Франківщини для головного туристичного порталу області (www.iftourism.com), повідомляє міська рада.

  На презентації проєкту Virtual Ukraine були представленні віртуальні роботи для громад, на основі яких у планах розробка віртуальних екскурсій та турів Надвірнянською територіальною громадою.

  «Багато років працюємо з Івано-Франківською областю. Загалом відзнято більше 150 об’єктів культурно-історичної та природної спадщини. А щє десятки готелєй та підприємств туристичної галузі. Продовжуєм зйомки і в 2021 році. Додаємо об’єкти в загально-українській проєкт virtualukraine.travel та розробляємо окремий продукт для обласного туристичного сайту. Також маємо багато напрацьованої роботи по віртуальному туру із громадами. Я сьогодні тут, щоб представити Вам свої роботи для подальшої нашої співпраці» – Дмитро Малишев.

  Нагадаємо, На Надвірнянщині у колодязі виявили залишки нафти

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!