У Нацбанку анонсували ріст ціни на пальне

 • У короткостроковому періоді зростання цін на пальне пришвидшиться, що чинитиме також вплив на вартість інших товарів та послуг.

  Про це йдеться на сайті Національного банку України, пише “Галицький кореспондент”. Зазначається, що найближчим часом ціни на пальне можуть зрости.

  “Однак вже з наступного року ціни на пальне стабілізуються завдяки поступовому зниженню світових цін на нафту. У ІІІ кварталі ще зберігався вплив низьких цін на пальне в попередні місяці на транспортні послуги — зростання їхньої вартості й надалі сповільнювалося. Ціна на бензин А-95 вже майже місяць тримається на рівні близько 55,5 грн/л”, — йдеться в повідомленні.

  У листопаді ціна на газ коливатиметься від 7,70 до 9,99 гривні за кубічний метр блакитного палива. Тариф залежитиме від компанії, яка обслуговує окремого побутового споживача.

  Порівняно з попередніми місяцями ціни на блакитне паливо знову не зміняться. Залежно від компанії, вартість кубометра газу в листопаді коливатиметься від 7,70 до 9,99 грн. При цьому в семи постачальників ціна кубометра нижча за вісім гривень, ще в п’яти — вища.

 • Читайте також: На Прикарпатті створили робочу групу, яка буде моніторити держзакупівлі у тергромадах

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!