Кажани перебували на зимівлі у печері.
Про це повідомляють на сторінці нацпарку “Гуцульщина”, пише “Галицький кореспондент”.
“Підковик малий – Rhinolophus hipposideros (Bechstein, 1800), статус «вразливий». Нічниця велика – Myotis myotis (Borkhausen, 1797), статус «рідкісний». Підковик подавав ознаки життя і навіть поглянув на дослідників, а от нічниця – в стразах печерної краси, перебувала в глибоких обіймах Морфея”, – йдеться у повідомленні.
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2023/12/414876823_755957909891245_507928412847129870_n-786x600.jpg)
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2023/12/415000022_755957883224581_1036483436582445541_n-434x600.jpg)