У Нідерландах відбудуться благодійні концерти на підтримку України

 • У Нідерландах відбудеться серія благодійних концертів під назвою SlavaSundays, щоб допомогти Україні перезимувати та відновити зруйновану Росією інфраструктуру.

  Як повідомляє кореспондент “Укрінформу” в Гаазі, перший концерт відбудеться тут 6 листопада 2022 року.

  Зокрема, вже цієї неділі виступатиме видатний український піаніст Борис Федоров, а також лауреат багатьох міжнародних конкурсів Ніколас Сантанжело Шварц, який проявив себе як один з кращих контрабасистів на міжнародній концертній сцені. Вони гратимуть різні твори відомих українських композиторів.

  Один з організаторів, співзасновник доброчинного фонду Orphans Feeding Foundation Семюел Ламберт розповів у коментарі “Укрінформу”, що його громадська організація працює в Україні з лютого, надає гуманітарну допомогу у вигляді медикаментів, їжі чи одягу прифронтовим регіонам.

  “З останніми атаками на енергетичну інфраструктуру зимові місяці можуть бути дуже важкими для українців. Тому ми створили нову ініціативу “Зима наближається”, щоб допомогти населенню підготуватися до холодних місяців. Звичайно, для цього потрібні кошти. Тож ми вирішили зв’язатися з музикантами, щоб організувати цю серію заходів, пов’язаних із класичною музикою у виконанні всесвітньо відомих артистів з України та тими, хто активно підтримує Україну”, – сказав він.

  За словами Ламберта, всі зібрані кошти від цих благодійних концертів підуть на проєкт “Зима наближається”. Ця ініціатива спрямована на надання негайної підтримки містам і селам на нещодавно деокупованих територіях Херсонської, Запорізької, Луганської, Харківської та Донецької областей, зокрема.

  Вартість квитка стартує від 50 євро, але організатори залишили ціну відкритою, щоб за бажанням люди могли пожертвувати скільки вважають за потрібне.

  Після Гааги концерти відбудуться в Амстердамі та Роттердамі.

  “Також ми вже маємо пропозиції у Німеччині, Франції, Бельгії та Австрії”, – зазначив Ламберт.

  .

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!