У Печеніжинській громаді учні на день замінили місцеву владу

 • Сьогодні, 7 грудня, на день місцевого самоврядування у Печеніжинській ОТГ лідери учнівських парламентів замінили владу.

  “У Печеніжинській селищній раді день проходить незвично. Селищного голову, секретаря ради та керівників відділів замінили голови учнівських самоврядувань. Хлопці та дівчата змогли відчути на собі, що таке бути керівником та як проходить день в органах місцевого самоврядування”, – кажуть на сторінці громади.

  Загалом дев’ять керівників учнівських парламентів працювали у відділах ради. Функції селищного голови виконувала Козьмин Євгенія – голова учнівського самоврядування Молодятинської гімназії. Євгенія поділилася враженнями від робочого дня селищного голови.

  «Було дуже цікаво на новій посаді, я дізналася багато нового. Для мене це був новий досвід, я зрозуміла, що голова відповідає за найрізноманітніші сфери, багато звернень, прийомів громадян, документів. Це не просто, але мені дуже сподобалось», – розповіла сьогоднішня голова.

  “Після стажування у органі місцевого самоврядування усі отримали чудові сувеніри, а головне – масу емоцій та вражень”, – додають у громаді.

  Читайте також: 10-річний калушанин здобув два “золота” на чемпіонаті України з пара-карате

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!