У Пентагоні підтвердили концентрацію військ РФ на кордоні з Україною

 • США переконані, що активність РФ на кордоні з Україною має масштабний характер.

  Про це повідомив у п’ятницю на брифінгу представник Пентагону Джон Кірбі, повідомляє “Європейська правда”.

  “Ми продовжуємо спостерігати за незвичайною активністю російських військових поблизу кордону з Україною. Ми продовжуємо консультуватися із союзниками та партнерами з цієї теми”, – сказав він. “Я не можу говорити про наміри Росії, я не можу вдаватися до деталей оцінок розвідки, але я зазначу, що будь-які дії Росії, спрямовані на ескалацію чи агресію, серйозно турбуватимуть США”, – додав Кірбі.

  “Ми закликаємо Росію бути більш зрозумілою у її намірах там (на кордоні з Україною)”, – зазначив він. При цьому, відповідаючи на запитання журналіста, у чому полягає незвичність цієї активності, представник Пентагону відзначив її масштабність. “Йдеться про масштабність, про розміри підрозділів”, – наголосив Кірбі.

  Нагадаємо, західні ЗМІ, зокрема “Politico” та “The Washington Post” оприлюднили дані, що свідчать про концентрацію Росією військ та військової техніки на кордоні з Україною.

 • Натомість, цю інформацію спростували в українському Міноборони та РНБО. “Йде свідома дезінформація всього суспільства. Скажімо так – те, що вони там пишуть, не відповідає дійсності. На сьогодні це не відповідає дійсності. Ми спостерігаємо за всіма процесами, це дезінформація і нам незрозуміло, для чого вони це роблять”,- заявив 2 листопада секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов.

  Читайте також: Все життя був патріотом: у лікарні раптово помер атовець з Прикарпаття

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!