У Польщі почали збір коштів на зимову форму для українських військових

 • У Польщі запустили кампанію зі збору коштів на закупівлю зимового спорядження для бійців бронетанкової бригади імені Пшецлава Ланцкоронського, яка створюється в Україні.

  Керівник аукціону zrzutka.pl, через який здійснюється збір коштів, Бартош Янович на пресконференції повідомив, що українська сторона звернулася з ініціативою провести аукціон пам’ятних речей, котрі пожертвували спортсмени, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “Європейську правду”.

  Серед іншого, на аукціон були виставлені передані українськими боксерами Віталієм та Володимиром Кличками й Василем Ломаченком пам’ятні предмети, а також речі, передані польським футболістом Ґжегожем Крихов’яком.

  Організатори хочуть заохотити інших польських та українських спортсменів, а також спортсменів з інших країн пожертвувати на аукціон свої кубки чи спортивні пам’ятні речі.

  Донори, які пожертвують найбільшу суму, отримають, зокрема, світлини з автографами братів Кличків чи бутси Ґжеґожа Крихов’яка.

  До діяльності з просування аукціону також долучився благодійний Фонд Кульських, який від початку повномасштабного вторгнення РФ передає в Україну медичну допомогу.

  До теми: Кожен долар має значення, – Стінг закликав допомогти Україні пережити складну зиму

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!