У прикарпатському інтернаті працівники крали продукти харчування

 • Моніторингова група працівників Департаменту реалізації національного превентивного механізму Олени Темченко  та Ірини Сергієнко, регіонального координатора взаємодії з громадськістю Уповноваженого в Івано-Франківській області Світлани Дем’янчук, працівника Департаменту регіональних представництв Людмили Непийводи і громадського активісти Миколи Дем’янчука здійснили візит до Снятинського психоневрологічного інтернату.

  На харчоблоках обох відділень виявлено нестачу продуктів для приготування страв у день візиту. Так, у відділенні №1 при закладці 9,1 кг риби для приготування тефтелів рибних не вистачало 6 кг риби, рису — 1,3 кг. До того ж у приміщенні для персоналу знайдено багато привласнених продуктів харчування (19 банок консервів, до 20 кг пельменів та вареників, 10 кг сала, 2 кг солі, 800 г рису, 2 кг соди, печиво, кавовий напій).

  У відділенні №2 відповідно до меню мало готуватися тушковане м’ясо — натомість, варилася свиняча голова та сало, а в кімнаті персоналу у тумбочці виявлено заморожений м’ясний фарш.

  У відділенні №2 перебувало четверо підопічних у замкненій кімнаті №33, для справляння фізіологічних потреб їм залишено пластмасове відро, випорожнення не виносилися. Один з підопічних ходив без взуття і шкарпеток по мокрій підлозі, викладеною кахельною плиткою. При цьому у відділенні ще не включено опалення і було прохолодно.

  “Українська благодійницька мережа” заявила, що надішле запит про надання публічної інформації до ГУ Національної поліції в Івано-Франківській області про надання інформації щодо відкриття за фактами, оприлюдненими представниками Омбудсмена, кримінального провадження.

 • Читайте також: На Івано-Франківщині можуть ліквідувати два інтернати

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!