У питній воді з популярних джерел на Калущині виявили кишкову паличку

Питання якості питної води у Калуші завжди було актуальним, оскільки велика кількість мешканців віддають перевагу джерелам.

Тому, в зв’язку з періодичними зверненнями населення щодо якості такої води, працівники Калуської міськрайонної філії ДУ «Івано – Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України» провели дослідження зразків на об’єктах нецентралізованого водопостачання, які користуються попитом серед населення, інформують у прес-службі Калуської міськради.

Нещодавно, за показниками епідемічної безпеки перевірили джерела «Капличка» Підгірки і «ім. Богуна» біля Калуської центральної районної лікарні. В ході дослідження з’ясувалося, що проби не відповідають гігієнічним вимогам до питної води, призначеної для споживання людиною. Фахівці виявили в зразках загальні коліформи (велику групу бактерій) та кишкову паличку, яка в нормі має бути відсутня.

З огляду на результати перевірки, вода у джерелах “Капличка” та “ім.Богуна” є непридатною для споживання і навіть господарського користування. З метою профілактики гострих кишкових інфекцій, рекомедується вживати кип’ячену воду або використовувати питну бутильовану, яка відповідає усім вимогам.

Читайте також: Отруєння в Долині: троє дорослих та немовля опинилися в лікарні

Фото – ілюстративне.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!