У селах Франківської ОТГ продовжують відновлювати дамби

 • У червні стихія завдала великої шкоди на Прикарпатті: зруйновані дороги та дамби, підтоплені будинки та земельні ділянки.

  Також особливо гостро постало питання термінового відновлення дамб у приміських селах Івано-Франківська. Зараз активно тривають відновлювальні роботи на дамбах, що захищають села Угорники та Микитинці від Бистриці Надвірнянської, інформує пресслужба міського голови.

  Сільська голова Угорників Любов Атаманчук розповідає, що мешканці села активно слідкують за процесом відновлення дамби.

  “Дякувати Богу, прямої шкоди мешканці села Угорники не відчули. Адже тоді річка просто не встигла вийти з берегів. Ми бачимо, що на дамбі зараз проводиться великий обсяг робіт”, – ділиться пані Любов.

  Представник підрядника, що працює на об’єкті, Віктор Ковальчук каже, що на Угорницькій дамбі саме зараз тривають роботи з очищування від чагарників, а також з відновлення річища річки. Обсяги робіт є великими, але за декілька місяців вони мають бути завершені.

  “Довжина дамби, де здійснюються відновлювальні роботи – понад 300 метрів. Зараз тут відводиться річище річки й проводиться низка робіт зі зміцнення. Вартість цього проєкту – приблизно 19 мільйонів гривень, а роботи буде здійснено за державний кошт”, – коментує заступник міського голови Руслан Гайда. 

 • Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків каже, що завдяки уряду та державній програмі після паводків місто отримало необхідні кошти на відновлення дамб.

  “Це надзвичайно важливі об’єкти, які мають бути відремонтовані, щоб не допустити або запобігти повторенню цьогорічної ситуації. Ці масштабні роботи допоможуть на десятки років забезпечити основну функцію дамб”, – розповідає мер.

  Нагадаємо, у Франківську капітально ремонтують ще один двір.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!