У школярів Калуша осінні канікули розпочнуться раніше

 • Традиційні осінні канікули у калуських закладах загальної середньої освіти цьогоріч розпочнуться дещо раніше. Це пов’язано з проведенням місцевих виборів.

  Як повідомила заступниця міського голови Калуша Любов Максимович, управління освіти рекомендувало школам розпочати осінні канікули з 22 жовтня і завершити 28-го, тобто навчальний процес відновиться у четвер, 29 жовтня. Зазвичай осінні канікули тривали з 26 жовтня по 1 листопада, пише “Калуш. ФМ”.

  Начальниця управління освіти Калуської міськради Ірина Люклян також пояснила, що від МОН надійшов лист з рекомендаціями щодо організації освітнього процесу під час виборів. Зокрема пропонують, щоб у школах, де будуть виборчі дільниці, не було навчання впродовж двох днів до виборів і двох днів опісля них. А оскільки у всіх навчальних закладах Калуша, крім 1-ої і 8-ої шкіл, будуть виборчі дільниці, то канікули рекомендують розпочати раніше.

  У школах сіл Калуської ОТГ виборчих дільниць не буде, тому канікули у них не переноситимуть.

  Загалом рішення про структуру навчального року приймає педагогічна рада кожного закладу і вводиться воно в дію наказом керівника. Тому остаточне рішення прийматимуть самі заклади.

  До теми: у Франківську три класи пішли на самоізоляцію

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!