У Снятинському інтернаті благодійну допомогу ховали від дітей

 • Про це повідомив очільник благодійної організації «Українська благодійницька мережа» Василь Футерко на своїй сторінці у Facebook.

  “Яскравий приклад безгосподарного “використання” благодійної допомоги у Снятинському дитячому будинку-інтернаті! Придивіться, може впізнаєте на фото речі, які ви передавали!”, – пише він.

  Ці фото зроблені у жовтні 2016 року. Тоді Снятинський дитячий будинок-інтернат відвідувала комісія з Мінсоцполітики. Про приїзд комісії в інтернаті звісно знали заздалегідь, але розібрати цей завал чомусь не спромоглися.

  “Більше того, на початку 2016 р. представниками Уповноваженого з прав людини під час моніторингового візиту в інтернат без попередження було виявлено (!) декілька таких кімнат, заповнених благодійною допомогою від підлоги до стелі. Чому допомогу не сортували і не зберігали за належністю на складі, а захаращували житлові кімнаті – мені не відомо. Якщо інтернат отримував надто багато допомоги, то чому ж тоді приймали надалі? Якщо мали надлишок, то чому не поділилися з іншими закладами (наприклад з психоневрологічними чи геріатричними пансіонатами, які отримують значно менше допомоги, аніж дитячі, і навіть одяг, яким дитячі інтернати завалюють, в дорослих може бути дійсно потрібен). Така безгосподарність могла призвести до виникнення пожежі. Кімнати, завалені речами, могли бути відремонтовані та використані як житлові.

  Хоч фото і відносно старі, але факт залишається фактом. Думайте, що і куди передаєте! І обов’язково цікавтеся яким чином була чи буде використана передана вами допомога!”, – йдеться у дописі.

  Читайте також: Лікарня чи катівня: представник омбудсмена відвідав Франківську психіатричну лікарню.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!