У США і Канаді з’явилась онлайн-книгарня українськомовних видань Ukrainian Pages

 • Тепер у двох країнах Північної Америки — у США та Канаді — діє онлайн-книгарня українських видань українською та англійською мовами — Ukrainian Pages (“Українські сторінки”).

  Книгарня розповіла “Суспільне Культура”, що їхня поки що маленька книжкова справа почалася зі співпраці трьох людей. Це головний виконавчий директор Георгій Корнійчук, продакт-менеджерка Ірина Пахомова та технічний директор Владислав Степанюк.

  “Нашій команді добре знайоме нестерпне бажання прочитати книгу рідною українською мовою, а також біль розчарування від відсутності такої можливості тому, що перебуваєш у США або Канаді, за тисячі кілометрів від Батьківщини. Тому ми поставили собі за ціль рятувати читачів від цього почуття і зробити все, щоб українська література була у легкому і постійному доступі для кожного, хто прагне загорнутися у милозвучні обійми цієї мови”, — пишуть засновники проєкту.

  У каталозі 8 позицій англійською та 234 українською. Якщо читач або читачка не знайшли потрібну, вони можуть заповнити заявку й замовити книгу.

  Книгарня не використовує пластик у пакуванні (окрім захисної плівки від видавництв).

 • До теми: Понад 8 000 авторів закликають розробників штучного інтелекту захистити письменників

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!