У Старому Лисці на благодійному ярмарку зібрали 85 тисяч гривень для військових

 • У неділю, 2 жовтня, у Старому Лисці відбувся благодійний ярмарок для ЗСУ.
   
   
  «Наше печиво скуштуй і грошей, звісно, не шкодуй! Про Вкраїну рідну дбай: ЗСУ допомагай!», «Ми смаколики спекли, щоб ЗСУ допомогти! Підходіть, купляйте й знову повертайтесь!», «Ти наш стіл не минай – ЗСУ допомагай!», «Таємний інгредієнт наших страв любов до України та вдячність ЗСУ!» – такими віршованими рядками вихованці навчальних закладів Лисецької громади запрошували гостей Фестивалю єднання до активної участі у благодійному ярмарку на підтримку Збройних сил України, що відбувся другого жовтня у Старому Лисці.
   
  Оригінальними у підготовці до заходу були усі без винятку його учасники. В той час, коли працівники дошкільного закладу, педагоги, ліцеїсти, гімназисти та їх батьки готували смаколики, учні готувалися до ролі промоутерів та реалізаторів смачнючої продукції, іншим випало завдання презентувати найрізноманітніші страви з картоплі, бо усі ці заходи разом із патріотичною мистецькою програмою заплановані були організаторами в рамках Фестивалю єднання.
   
  Жодна злива з проникливим вітром та непривітна погода не зіпсувала наміченого, оскільки всіх об’єднало одне: тут в тилах єдністю місцевих жителів та внутрішньо переміщених осіб, надати наснаги нашим оборонцям на лінії фронту.
   
  “Лисецька селищна рада дякує усім за згуртованість та патріотизм, ініціативність та креативність. Захоплюємося завзятістю Старолисецьких ліцеїстів, котрі в рамках благодійного ярмарку зібрали понад 70 тисяч гривень, внесками Старолисецького (5000 грн) та Лисецького (4500 грн ) садочків, Лисецького ліцею (2400) та Стебницької гімназії (2400). Ну і звісно ж велика вдячність усім, хто не пошкодував свого часу та матеріальних ресурсів, і підтримав наших захисників. Разом ми – сила!”, – йдеться в повідомленні.

  До теми: “Чим хата багата, тим і рада”: на Франківщині відбувся ярмарок для підтримки ЗСУ

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!