У Старуні відбулася проща медичних працівників

 • 23 квітня на батьківщині блаженного Симеона Лукача, що в с. Старуня Богородчанського району, відбулася проща Івано-Франківської Архієпархії для медичних працівників. 

  У паломництві взяли участь понад 50 медичних працівників з усього Прикарпаття, серед яких представники перинатального центру, Лисецької ЦРЛ спільно з медичною частиною МВС в Івано-Франківську, медичні працівники 1 МКЛ, медики Солотвинської ЦРЛ та медичні працівники Богородчанської ЦРЛ, 

  Розпочалась архієпархіальна проща з молебня до блаженного Симеона, по завершенні якого о. Володимир Лукашевський розповів паломникам про життєвий шлях Симеона Лукача в часи підпілля нашої Церкви, а також благословив мощами блаженного мученика.

  Невдовзі прочани мали нагоду спільно з духовенством помолитись Хресну дорогу, в часі якої о. Петро Витвицький, о. Руслан П’яста та о. Юрій Сидір виголосили духовне слово з розважаннями над страстями нашого Спасителя.

  На завершення о. Ярослав Рохман подякував від імені Архієпископа і Митрополита Владики Володимира Війтишина та всіх медичних капеланів нашої архієпархії кожному медпрацівнику за неоціненну працю в сьогоднішніх умовах пандемії коронавірусу.

 • «Виклик пандемії змусив усе людство подивитися на професію медика з особливою увагою. В цей день медичним працівникам сказано чимало слів подяки за їхнє служіння. Церква цією прощею хоче в особливий спосіб допомогти медичним працівникам перезавантажитись, зрозуміти їхні труднощі, а також надати духовну підтримку і опіку, адже ці люди кожного дня зустрічаються з новими випробуваннями, борячись за людське життя», – зазначив о. Ярослав Рохман.

  Читайте також: Священники з Івано-Франківська приєдналися до Шевченківських читань

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!